Hatırlarsanız, en son yazımda sizlere geçtiğimiz aylarda yapmış olduğum bir İstanbul seyahatinden bahsetmiş hatta bu yazım için önceden bu konuya değineceğim sözünü vermiştim.

Geçtiğimiz ayki gelişmelerin ardından Ereğli’nin içinde bulunduğu durum, daha da karışık bir hal almış gibi görünüyor. Kapalı kapılar ardında konuşulanlar ya da yapılan tüm açıklamalar iyi niyetli olsa da, konuyla ilgili profesyonel ya da akademik türden bir desteğe ihtiyacımız olduğunu düşünenlerin sayısı her geçen gün artıyor.

Yeni yılın ilk yazısı… Hal böyle olunca, hayatımıza yepyeni bir sayfa açma, yeni bir bakış açısı getirmek için en doğru zamanlardan biri belki de. Kağıt kaleminizi alın hemen elinize… Ve yazmaya başlayın…

Beni tanıyanlar bilir, çoğu zaman olaylara karşı pozitif yönde yaklaşan biriyimdir. Bu özelliğimle de her zaman övünmüşümdür. İnsanların birbirlerine karşı güç savaşlarını, anlamsız kaprislerini, içten pazarlıklı hallerini hayatımda hep en uzak yerlerde tutmayı özen gösteririm. Bu nedenle de kartlarımı hep açık oynarım.

Pazar günü gerçekleşen festivalin ardından bu hafta konu, elbette ki hala kokusu üzerimizde olan “11. Karadeniz Ereğli Hamsi Festivali” olacak.

Bu hafta sizlere, geçtiğimiz Cuma günü katıldığım, Akçakoca Belediyesi ve İzgören Akademi işbirliği ile gerçekleştirilen 17. Bilgi Festivali izlenimlerimden bahsetmek istiyorum.

İletişim araçlarının sayısı her geçen gün artmaya devam ededursun, birbirimizle iletişim kurma becerilerimiz ters orantıda azalıyor. Bence bu günlerdeki en önemli sorunlarımızdan biri: İletişimsizlik!

Her hafta fırsat buldukça birkaç yeni filmi ya da usta aktör/aktrislerin filmlerini izlemeye özen gösteriyorum. Geçtiğimiz hafta izlediğim filmlerden biri de, hem içinde bulunduğumuz haftaya uygun hem de mutlaka izlemeniz gereken bir film olduğunu düşündüğümden, size biraz bahsetmek istiyorum.

Felix Baumgartner… Aranızda bu ismi daha önce duyan var mı? Genel kültürü iyi olanlar, dün gece önemli bir rekor kıran bu şahs-ı muhteremi daha önce duymuş olabilir ama itiraf etmeliyim ki geçtiğimiz hafta rüzgâr nedeniyle, ertelenen rekor denemesinden sonra ben de yakından takip etmeye başlamıştım.

Gelişen teknoloji ile birlikte artık her an’ımızı, çantamızda ya da cebimizde taşıyabildiğimiz cihazlarla kaydedebiliyor, unutulmaz hale getirebiliyoruz. Eskiden zor şartlarda çekip, birkaç albümde topladığımız fotoğraflarımız için artık yüksek kapasiteli diskler temin ederek saklamak zorunda kalıyoruz.

porno izle - porna